Зерноочисна машина Prof-Seed

Очищувач PROF-SEED призначений для попереднього і точного очищення всіх типів злакових, олійних культур, кукурудзи, а також стручкових. При відповідному підборі комплекту сит і точному налаштуванні, отримаємо найвищу якість зерна. Сертифікований на відповідність міжнародному стандарту ISO 9001:2008. Сертифікований в Україні ДП “Укрметртестстандарт”.

Очищувач PROF-SEED є простим за своєю конструкцією, але водночас довговічним і надійним, ідеально відповідає промисловим об’єктам.

Переваги:

  • відсутність вібрацій;
  • самоочищення потоком повітря, утвореним внаслідок обертового руху;
  • використання відцентрової сили дає високу продуктивність і ефективність очищення, спрощує очистку вологої та нестандартної сировини;
  • в очищених продуктах знижується кількість цвілі, грибків, бактерій і пилу навіть до 70%;
  • очищувач виготовлений в закритому звукопоглинальному і пилонепроникному корпусі, який може бути обладнаний циклоном для утворення замкнутого обертання повітря, завдяки цьому значна частина повітря використовується повторно, і тільки мала частина потрапляє в атмосферу. Це рішення значно зменшує ризик забруднення середовища і не вимагає будівництва дорогих систем аспірації;
  • очисні барабани замінюються дуже швидко і їх можна виймати вертикально, що економить простір навколо машини;
  • легкість в обслуговуванні;
  • потрібна мінімальна кількість додаткових регулювань під час роботи машини.

Очищувач складається з пневматичного сепаратора і механічних сепараторів – барабанних сит.
Забруднені злаки (1) через роздільник (2) подаються на барабанні сита, які складаються з внутрішнього та зовнішнього сита (3). Вони працюють за принципом планетного руху, тобто обертаються навколо своєї осі й одночасно навколо осі машини. Під дією центробіжної сили зерно відкидується на зовнішні сита. Більші забруднення затримуються на внутрішніх ситах (4). В подальшому зернові відсортовуються від дрібніших забруднень на зовнішньому ситі (5). Потім очищений матеріал по каналах (6) потрапляє до вивідних отворів (7). Звідти очищений матеріал проходить через повітряний сепаратор AIR SEED (8), де легкі частинки і пил відсмоктуються вентилятором (9) в циклон або в ємність для забруднень, a чистий матеріал залишає очищувач через вихід (10).

prof-seed_schema500

Параметри PROF-SEED:

tabl
X