Силоси для зберігання зерна з плоским дном

Те, що інші вважають своїми перевагами, давно вже працює в нашому обладнанні. Ми, перші в світовій практиці виготовлення силосів, дотримуючись рекомендацій провідних лабораторій щодо міцності, витривалості, якості, в 2016 році застосували новий прогресивний метод використання міцнішої європейської марки сталі ( на 57%) та більшу кількість оцинкованого покриття (600 г/м2 для силосів RIELA.

 Зроблені розрахунки і дослідження дозволили нам першими на практиці зробити конструктивні зміни і самого силоса. 

Силоси розроблені для навантаження зерном пшениці вагою 9 кН/м3 (або 900 кг/м3).

Силоси для зберігання зерна RIELA з оцинкованої сталі пропонують об’єм зберігання від 30 т до 20 000 т за вигідними цінами.

Поєднання між собою  таких сталевих конструкцій дає, практично, необмежену площу для зберігання. Всі плоскодонні силоси перевірені статично. При будівництві зерносховища в сейсмічно активній зоні, індивідуально проводяться розрахунки силосів для зберігання зерна і підсилення конструкції з врахуванням сейсмічності.

Обладнання (силоси для зберігання зерна) торгової марки RIELA виготовлено згідно з нормами та директивами ЄС: PN-EN 1993-4-1 відповідно Єврокоду.

Дах силосів для зерна.

На покриття даху силосу діє велика кількість ультрафіолетових променів, рясні опади у вигляді дощу, послід від птахів.

Так як вона постійно перебуває під впливом шкідливих факторів, для її захисту використовується покриття Magnelis®, яке забезпечує безпрецедентний рівень захисту поверхні і обрізних кромок навіть в найнесприятливіших умовах. Покриття має унікальний хімічний склад, включаючи цинк, 3,5% алюмінію і 3% магнію. Ефект самовідновлення покриття Magnelis® забезпечує захист непокритих крайок, подряпин і проколотих або пробитих отворів.

Конструкція даху, в силосах торгової марки RIELA – міцна, конусоподібна, кут нахилу 25 °, виготовлена для нашого клімату та снігових та вітрових навантажень.

Конструкція даху силосу для зберігання зерна, поряд з гарантією стійкості до нетипових навантажень, вазі снігу, вітрового тиску, повинна нести вагу додаткового обладнання: галереї, транспортерів … Ці показники можуть бути забезпечені за рахунок спеціально розробленої комплексної системи даху, що включає елементи, які підвищують її міцність і надійність. Розрахунок навантаження складається для кожного силосу для зберігання зерна індивідуально, оскільки існують різні серії силосів (з різним обсягом зберігання) і різні по довжині галереї, відповідно ведуться розрахунки навантаження не тільки на дах, а на всю конструкцію та визначаються місця, де кріпляться підпори для галерей. З 2016 року зменшилась  кількість крокв даху, завдяки чому силос став легший і знизилась його ціна. Змінилась і конструкція крокви, вона стала вищою.

Силосні оцинковані галереї Riela

відрізняються стабільною конструкцією, мають спеціальні захисні перила, виготовлені з оцинкованих сталевих профілів. У стандартному виконанні розраховані на дію навантажень до 190 кг / м.п. За індивідуальним замовленням галереї можуть бути виготовлені в більш міцному виконанні і витримувати дію більших навантажень. Для доступу на дах передбачені оцинковані сходи з огорожами і платформами для відпочинку.

Оптимальна конструкція даху дозволяє  забезпечити і захист від протікання силосів,  і вихід відпрацьованого повітря від вентиляції зерна.

Ввентиляційні щілини забезпечують вільний обмін повітря при завантаженні та розвантаженні силосу.  Форма несучих балок даху запроектована у формі жолобів для відведення конденсату з внутрішньої поверхні даху назовні.

Згідно з розрахунками навантажень, змінились  підпори силосу: V, M. Використання саме таких двох типів, значно збільшує міцність і витривалість силоса.  Опори виробляють з іншої більш пластичнішої сталі S550GD/Z600, з товщиною цинкового покриття  600 г/м2 . Такий вид опор дозволяє утримувати конструкцію силоса, навіть при неправильному вивантаженні. Змінились і з’єднувачі підпор.

Система вимірювання температури

Датчики, що забезпечують пошаровий контроль температури зерна по висоті силосу (термопідвіски), необхідні для виявлення локальних вогнищ самозігрівання в зерновому насипі.   Вони допоможуть заощадити електроенергію, так як вентилятор не буде працювати зайвий час.

Переваги системи вимірювання температур в силосах для зерна, які використовуються торговою маркою RIELA є сучасна технологія, надійність, точність, безпечність та просте обслуговування.

Зонди вимірювання виконані з вогнестійких матеріалів, що збільшує надійність системи і безпеку його використання.

В циліндричній частині силоса для зерна передбачені  вхідні подвійні двері. Внутрішні – повинні відкриватись в середину і не давати можливості доступу, якщо силос заповнений. Зовнішні – повинні відкриватись назовні і захищати від атмосферних опадів. На зовнішніх дверях передбачено блокування замка для неможливості доступу сторонніх осіб.

Стінові панелі, ребра жорсткості силосів для зберігання зерна.

Конструкція стінових гофрованих панелей і опор в силосах для зерна RIELA забезпечує стійкість до перепадів внутрішнього і зовнішнього тиску, а також необхідний рівень герметичності.   Чим ширше нахліст і чим більше рядів болтів кріплення має конструкція, тим вище рівень міцності і тим краще захист від проникнення вологи. Кількість болтових з’єднань залежить від навантажень, тому в нижній частині силосу Riela   використовується більша кількість болтових з’єднань, а у верхній частині – менше. Клас міцності 8,8 10,9 і 12,9 (в залежності від типу з’єднання). Герметизуючі прокладки між болтами забезпечують повну вологонепроникність.

Необхідно звертати увагу на розподіл кількості ребер жорсткості на кожну панель, якість їх кріплення і якість профілю, товщину покриття і товщину самого металу. В наших силосах  з 2016 року ці показники відповідають вимогам найсучасніших технологій. Силоса для зберігання зерна RIELA виготовлені з гофрованого оцинкованого листа, з вертикальними несучими елементами.

Силоси для зберігання зерна RIELA обладнані системами активного вентилювання за допомогою підлогових повітряних каналів. Щілини, в наших підлогових вентиляційних решітках, зроблені таким чином, що можливо зберігання і вентилювання як великих за величиною, зерен кукурудзи, так і дрібного ріпаку.

Канали з’єднані між собою і мають вихід з силоса назовні через спеціальні патрубки, до яких під’єднують вентилятори.

Вивантаження силосів проводиться за допомогою ланцюгового транспортера (редлера) через одну центральну  і декілька бокових засув (в залежності від типу силоса).

Конструкція силоса для зерна монтуються без зварювання, на болтах, а значить, є можливість демонтажу силосів.

Силоси для зберігання зерна торгової марки RIELA вже довгі роки служать для якісного зберігання зернових і зарекомендували себе з дуже хорошої сторони за всіма параметрами, висунутим до цього типу обладнання.

Крім силосів з плоским днищем ми пропонуємо дуже якісні за складом та наповненням силоси RIELA з конусним днищем. Конусне дно допомагає швидко розвантажити силос. Запроєктовані таким чином, що при їх монтуванні не потрібно використовувати послуги крану.

X