Транспортне обладнання

Оптимізувати роботу елеваторної системи вам допоможуть промислові конвеєри. Вони виконують як транспортну (спрощують переміщення зерна або іншої сипучої сировини по території елеваторного комплексу) так і захисну (захищають сировину від розсипання і пошкодження) функції. Хочемо зазначити, що всі конвеєри німецького виробництва від RIELA відрізняються високою безпекою, стабільністю конструкції і незмінно високою якістю матеріалів.

Ми, ТзОВ Ріля Україна, працюючи в команді з RIELA Karl-Heinz Knoop e.K., надаємо можливість купити транспортне обладнання, яке допоможе вдосконалити продуктивні характеристики вашого бізнесу.

Залежно від напрямку підприємства радимо вам звернути увагу на специфіку роботи різних типів наших транспортних систем. Зернові норії забезпечую м’яке транспортування сировини. Працюють у вертикальному положенні, вони компактні. Скребкові конвеєри відрізняються низькою висотою і простотою конструкції. Стрічкові транспортери універсальні, надають можливість працювати з усіма типами сировини. А транспортувальні жолоби шнекових конвеєрів герметичні і гнучкі.

X