Самоплинні труби

Пропонуємо систему самоплинних труб для транспортування зернових культур в елеваторному комплексі.

Труби з ном. довжиною 250, 500, 1000, 2000 мм

Ном. діаметр 100, 120, 150, 200, 250, 300 мм

Внутрішня частина труб може бути футерована полімерними вставками, що підвищує їх зносостійкість через низький коефіцієнт тертя.

Модульні системи самоплинних стальних труб з протистираючими вставками двох типів:

  • з напиленням поліуретану на труби. Це універсальний матеріал нового покоління. Поліуретан не втрачає своїх властивостей ні в агресивному середовищі,ні під впливом великих навантажень і змін температур, має тривалий термін експлуатації, стійкий до кислот.
  • з футеруванням APS, який забезпечує в декілька разів довший термін служби ніж металеві труби. Цей матеріал вирізняється вкрай низьким коефіцієнтом поверхневого тертя, високою зносотривкістю, ударною міцністю і стійкістю до дії агресивних  сполук.

У металевих труб системи APS товщина металевих стінок становить 2 мм, а товщина покриття DN200 – 8 мм, DN250 і DN300 – 10 мм. Труби виготовлені з листової сталі DX5I.Фітинги з листової сталі DC0I або DDII. Гаряче заводське оцинкування не менше, ніж 150г/м2

– трубні системи Stolz, які гарантують безперебійну роботу до 5 мільйонів тон перевалки через них. Особливо актуальний такий тип труб для потужних елеваторних комплексів та великих компаній.

X