Якість продукції

Обладнання торгової марки RIELA відповідає усім європейським нормам щодо якості. Сертифіковані ISO 9001:2008 та виготовлені у відповідності з нормами та дерективами ЄС: ЕN1993-4-1 Єврокод 3.

Використання найсучасніших роботів, яких не може дозволити собі придбати кожен виробник, дозволяє виготовляти деталі обладнання з точністю до мікрона.

Але найголовнішою нашою перевагою є вчасне кваліфіковане сервісне гарантійне (12 місяців) та післягарантійне обслуговування. Адже не багато фірм супроводжує свої побудовані об’єкти протягом всього періоду  експлуатації обладнання. Клієнт завжди може розраховувати на якісну консультацію та терміновий приїзд спеціаліста, заміну запчастин.

Підвищення кваліфікації працівників фірми відбувається у власному навчальному центрі в Німеччині. Професійний рівень наших співробітників завжди відповідає рівню техніки. Для якісного навчання фірма RIELA розробила кваліфіковану програму, яка проводиться в центрі навчання та комунікації в с. Різенбек, земля Весфалія.  Крім того, щороку в с. Картошино (Польща) проводиться навчання працівників ВТВ та ВКУ.

Наші співробітники проходять навчання та підвищення своєї кваліфікації також і в Україні. Кожного разу в ДП Західному експертно-технічному центрі національного науково-дослідного інституту промислової безпеки та охорони праці проводиться навчання і перевірка знань всіх робітників та інженерно-технічних працівників з питань охорони праці, електробезпеки, правилам роботи на висоті, робіт з будівництва і налагодження систем газопостачання і газового обладнання. Також прослуховують курс лекцій і отримують сертифікат при роботі з газовим обладнанням торгової марки RIELLO.

“Добре налагоджений сервіс для нас невід’ємний. Для нас це означає: у мінімальний час максимальна підтримка”.

Ми надаємо допомогу не тільки при технічних проблемах. Наш сервіс починається з консультацій на місці планованого зерносховища.

Ми проводимо всі роботи щодо компонування  елеваторного обладнання згідно побажання замовника і можливостей виробничих площ, пуско-налагоджувальні роботи, сервісне обслуговування (гарантійне, післягарантійне та інформаційне), навчання обслуговуючого персоналу, видаємо інструкції з експлуатації всієї придбаної техніки на українській або російській мові.

X