Історія підприємства RIELA

Історія підприємства RIELA Karl-Heinz Knoop e. K.

Кarl-Heinz Knoop, власник торгової марки Riela, зазначив: «Ми пишаємося нашим стрімким розвитком: від продавця на фермерському дворі до виробника світового рівня».

Територія підприємства RIELA…

1

Історія і сучасність.

Відоме німецьке підприємство з 1972 року, було побудовано у с. Різенбек, земля Вестфалія, як сімейний торговий бізнес.

8

З того часу фірма розширила сферу своєї діяльності і, враховуючи сучасні технології, переросло у великий концерн-виробник. В Різенбеку знаходиться головне підприємство. На площі більше 50 000 м2 здійснюються розробка, розкрій, профілювання матеріалу і монтаж модулів. Близько 85% виготовлених тут комплектуючих поставляються за кордон. У 2009 році виробнича площа RIELA в Німеччині збільшилися, за рахунок придбання приміщень колишньої фірми «Niemeyer».

Підприємство відкрило багато представництв по всій Європі, а особливо у Східній Європі: Україні, Польщі, Румунії, Росії, Білорусі, Угорщині.

2

Під девізом «комплексне планування, передова технологія, якісне виконання» фірма Riela розробляє комплекси, які вселяють довіру. Особлива увага приділяється безперервному технічному оновленню і переозброєнню, як виробленої продукції, так і обладнання, на якому воно виготовляється. Щоб відповідати даному товарному знаку, вибираються постачальники деталей і комплектуючих, кращих європейських виробників (пальники – виробництва Італійської фірми RIELLO, перетворювачі напруги – торговельної марки Danfoss, електродвигуни – Lammers), укладаються договори на поставку високоякісного матеріалу (бельгійська сталь торгової марки Arcelor Mittal, сплав алюмінію) для виробництва зерносушарок і силосів.

Зображено  виробничий процес та запаси сталі бельгійського виробництва ARCELOR MITTAL.

X