Скребкові транспортери

Редлери продуктивністю 40, 60, 80, 100, 120, 150, 200, 300 т / год

За час нашої роботи, протягом більш як 45 років на ринку виробництва елеваторного обладнання, ми з впевненістю стверджуємо, що наше транспортне обладнання є одним з найпотужніших та міцних в світі, адже виготовлене з найкращої сталіі європейських виробників.

Виконані з оцинкованої сталі з захистом від дощу.

Ланцюг зі шкребками виготовляється з високоміцних матеріалів і конструктивно виконана таким чином, що в разі потрапляння в транспортер сторонніх предметів не відбувається заклинювання транспортера і поломки ланцюга.

Довжина транспортерів від 4 до 70 м. Максимально можлива довжина транспортера уточнюється, в залежності від його продуктивності.

Скребкові транспортери – є чудовим рішенням для горизонтального транспортування сипучих вантажів, наприклад, зернових культур, ріпаку, рису, кукурудзи. Максимальні розміри зерен не повинні перевищувати 10 мм.

Для транспортерів,  продуктивністю до 200 т / год, потрібна лише незначна привідна сила. Даний вид транспортування збереже зернову культуру і навколишнє середовище. Конвеєр побудований на основі технічних досягнень і визнаних норм безпеки. Ланцюгові скребкові конвеєри виконані з оцинкованого гарячим способом листа.

detalnyj-oglyad-transporteriv

Перевагами використання наших скребкових транспортерів є:

  • Модульна будова корпуса з болтовими з’єднаннями (відсутність зварних з’єднань та швидкість виконання монтажних робіт);
  • Укріплений ланцюг, який транспортує зерно;
  • Поворотні самозмазувальні ролики, які направляють ланцюг;
  • Нижня скеровуюча шина виконана з полімерного матеріалу, стійкого до стирання;
  • Застосовані високоякісні моторедуктори кращих фірм Європи;
  • Привід за допомогою муфти-rotex зі зубчастою передачею;
  • Типові електричні двигуни;
  • Привід протиоборотний;
  • Мембранний датчик контролює переповнення транспортера;

Скребкові транспортери також можуть застосовуватися і в інших галузях промисловості для транспортування насипних вантажів, що мають близькі до зерна фізико-механічні властивості і температуру, що не перевищує температуру навколишнього середовища.

Скребкові транспортери призначені для роботи на відкритому повітрі, під навісом, а також у не опалювальних приміщеннях вибухонебезпечної категорії виробництва «Б».

Скребкові транспортери застосовуються на елеваторах, хлібоприймальних пунктах, круп’яних, комбікормових і маслоекстракційних заводах.

Транспортери не реверсивні, тобто можуть транспортувати вантаж тільки в одну сторону.

X