Німецькі зерносховища, елеватори, сушарки для зерна RIELA
info@riela.com.ua

Автоматизація елеваторів

Залиште
заявку
і ми зателефонуємо вам

ТзОВ "РІЛЯ Україна", офіційний представник RIELA в Україні встановлює прилади контролю та автоматики АСУ на елеваторах та зерносховищах.

В автоматизованій системі управління RIELA контролюється:

  •  контур живлення пристрою
    У випадку, якщо контур електричного живлення якогось пристрою переривається внаслідок спрацьовування вимикача двигуна або вимикання контактора,      генерується сигнал аварії.
  • переповнення (закупорка) технологічного маршруту
    Редлери і норії обладнані мембранними датчиками, спрацьовування яких свідчить про переповнення технологічного маршруту. При спрацьовуванні мембранних датчиків відбувається негайне відключення всіх пристроїв, розміщених на технологічному маршруті перед пристроєм, на якому сталася аварія.
  • контроль плавного запуску Soft-Start
    Транспортери можуть бути обладнані пусковою системою – Soft-Start і якщо відбудеться аварія, негайно вимикаються всі пристрої, розташовані на даному технологічному маршруті перед пристроєм, на якому трапилася аварія.
  • положення засувок і розподільників
    При аваріях електричних засувок і розподільників спрацьовує сигнал аварії, пов’язаний із кінцевими датчиками.
  • датчики температури сушарні
    У випадку виникнення їхнього аварійного стану в програмі візуалізації і управління з’являється відповідний сигнал. Аварійне положення будь-якого із датчиків температури викликає перехід сушарки в режим охолодження зерна, якщо активною є одна з програм автоматичного сушіння зерна.
  • ліміт часу опускання рівня зерна нижче рівня нижнього датчика наповнення зерносушарки та ліміт часу появи сигналу збою в роботі пальника.
    Пальник негайно вимикається і відбувається перехід зерносушарки в режим охолодження зерна.
  • термостат безпеки сушарні
    Спрацьовування термостата безпеки викликає негайне вимкнення всіх пристроїв об’єкта.
  • критична температура зерна
    Усі пристрої негайно відключаються.
  • аварія інвертора (перетворювача)
    Аварія інвертора розвантажувального стола зерносушарки викликає перехід зерносушарки в режим охолодження зерна.
  • датчик наповнення / вивантаження зерносушарки
    Відбувається перехід у режим охолодження зерна.
  • переповнення (закупорка) зерноочисної машини
    У випадку переповнення зерноочисника, він негайно вимикається. Вимикаються також пристрої, що подають зерно на зерноочисну машину.

ТЕРМОМЕРТІЯ СИЛОСА (вимірювання температури сировини в силосі):

Система вимірювання температур AMR-2.0  - це  система, яка характеризується перш за все оригінальністю і простотою використання. Інтеграція з ASIX забезпечує більшу надійність і зручність. Особливістю програми є естетика і прозорість. Незаперечною перевагою системи є можливість поточного зчитування температури з окремих точок вимірювання в силосних зерносховищах.

Обслуговування системи здійснюється з рівня персонального комп’ютера за допомогою програми візуалізації і управління об’єктом. Система автоматично вимірює температуру в бункерах, в усіх точках вимірювання, через кожні 10 хвилин. Усі дані проведених вимірювань архівуються і тому можуть бути представлені у вигляді графіків для кожного вимірювального зонда. Ця прикладна програма дозволяє створювати звіти за конкретний день і на конкретну годину та друкувати їх на будь-якому принтері з інтерфейсом USB. Про перевищення граничних температур сигналізує поява відповідних повідомлень у вікні сигналів тривоги системи ASIX.

Зерносховище з розміщеними в ньому вимірювальними зондами:

У верхній частині вікна з лівої сторони міститься інформація з номером силосу відображеного вікна. Температура окремих датчиків наводиться в градусах Цельсія (°С). Графічне зображення вимірювального зонда (зелений прямокутник на малюнку вище) – це інтерактивний елемент, який змінює колір на червоний, якщо у даному зонді перевищено граничну температуру. Над графічним символом зонда є його опис і порядковий номер. У правій стороні вікна знаходиться навігаційна стрілка, яка дозволяє відображати температуру вимірювальних зондів кожного послідовного силосу. Кнопка «Закрити» служить для того, щоб закрити представлене на екрані вікно.

При натисканні на графічний символ вимірювального зонду відкривається вікно з графіками температур для кожного датчика. Графік дозволяє спостерігати тенденцію збільшення або зменшення температури в окремих точках вимірювання. Для кожної точки вимірювання (окремого датчика) створюється окрема архівна крива.

При температурі вище верхнього граничного значення або менше нижнього граничного значення на екран надходить сигнал про стан тривоги. Коли на якомусь із зондів реєструється перевищення температури хоча б в одній точці вимірювання, про цей стан сигналізує блимання датчика (зміна кольору з зеленого на червоний).

Перевагою системи вимірювання температури AMR-2.0 є архівація аварійних станів, що мали місце в системі: час появи сигналу і час його припинення.

Система дозволяє користувачеві встановлювати параметри, а саме: верхню граничну величину температури і нижню граничну величину температури для кожного бункера окремо.

Система вимірювання температур AMR-2.0 дозволяє створювати звіти і роздруковувати їх. Існує два види звітів: звіт про поточний момент і звіт за конкретний день.

КОНТРОЛЬНІ ПРИЛАДИ НАПОВНЕННЯ (датчики верхнього та нижнього рівнів)

Про наповнення силоса сигналізує включення звукового сигналу (дзвінка). Крім того, після наповнення бункера на екрані з’являється графічний сигнал.

Бункери подачі на транспорт обладнані як датчиками наповнення, так і датчиками повного вивантаження.

Зерносушарка обладнана двома датчиками наповнення, які сигналізують про повне наповнення зерносушарки (верхній датчик наповнення) або про часткове її випорожнення (нижній датчик наповнення).

ШАФА З ПРОГРАМНИМ КОНТРОЛЕРОМ (Первинна обробка всіх вхідних сигналів і управління обладнанням комплексу):

Залиште
заявку
і ми зателефонуємо вам
Наш Facebook
Приєднуйтесь до нас в мережі Facebook
Підписатися
Instagram