Сервісне обслуговування

Сервісне обслуговування елеваторів. За мінімальний час – максимальна підтримка.

Ми пропонуємо не просто ремонт обладнання, а комплексну сервісну підтримку 24/7, починаючи від одиничного ремонту і закінчуючи технічним обслуговуванням устаткування на елеваторних комплексах.

Для нашої компанії одним з пріоритетів є клієнтоорієнтованість. Це означає підтримувати клієнта, продовжуючи довговічну співпрацю та надавати йому допомогу в обслуговуванні елеватора.

Сервісна служба укомплектована висококваліфікованими інженерно-технічними кадрами з вищою освітою, які мають спеціальну підготовку та досвід роботи з монтажу, налагодження, запуску в експлуатацію нововведених підприємств, а також капітального ремонту та реконструкції діючих підприємств зі зберігання і переробки зерна торгової марки RIELA.

Сервісні фахівці компанії Riela Ukraine LTD на чолі з керівником Василем ВІЛЬГАНЮКОМ, можуть швидко і точно визначити проблему або несправність, провести технічну оцінку і розробити комплекс дій для усунення наявних неполадок, або уникнення несправностей в цілому.
Сервісна служба Riela Ukraine LTD це:
Офіційна сервісна авторизація від виробника обладнання;
Професійні інженери;
Швидка реакція;
Стислий термін відновлення;
Професійний технічний аудит;
Передсезонний огляд;
Повний спектр робіт з автоматизації елеватора;
Огляд та діагностика обладнання від будь-якого виробника.

Оновлений парк автомобілів 2018-2021 років випуску та наявність сучасного інструменту  сприяє швидкому реагуванню сервісної служби на потреби клієнта. Більшість деталей та запасних частин не потрібно чекати з Німеччини, адже у м. Львові  вони замовлені заздалегідь і зберігаються на складі.

 Прямий контакт зі сервісом:

Василь ВІЛЬГАНЮК начальник відділу

+38 050 371 40 83

servis@riela.com.ua

Віталій СОГУЙКО (запасні частини до обладнання)

+38 050 431 29 69

soguiko@riela.com.ua

Щороку працівники ТзОВ “РІЛЯ Україна” проходять навчання в німецькому навчальному центрі та стажування на підприємстві в Німеччині або Польщі.

Сервісанти пройшли навчання та атестацію в ДП “Західному експертно-технічному центрі” з загальних питань охорони праці та пожежної безпеки, “Правил роботи на  висоті”, “Правил технічної експлуатації електроустановок споживачів”. “Правил безпечної експлуатації електроустановок споживачів” та мають IV групу з електробезпеки, “Правил безпеки систем газопостачання України”.

ТОВ “РІЛЯ Україна” має Дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки.

Ми пропонуємо гарантійне (12 місяців) та післягарантійне сервісне обслуговування.

X