Сервісне обслуговування

Швидкий та якісний сервіс. За мінімальний час – максимальна підтримка.

Сервісна служба укомплектована висококваліфікованими інженерно-технічними кадрами з вищою освітою, які мають спеціальну підготовку та досвід роботи з монтажу, налагодження, запуску в експлуатацію нововведених підприємств, а також капітального ремонту та реконструкції діючих підприємств по зберіганню і переробці зерна торгової марки RIELA.

Оновлений парк автомобілів 2013-2015 років випуску та наявність сучасного інструменту  сприяє швидкому реагуванню сервісної служби на потреби клієнта. Більшість деталей та запасних частин не потрібно чекати з Німеччини, адже у м. Львові  вони замовлені заздалегідь і зберігаються на складі.

Щороку працівники ТзОВ “РІЛЯ Україна” проходять навчання в німецькому навчальному центрі та стажування на підприємстві в Німеччині або Польщі.

Сервісанти пройшли навчання та атестацію в ДП “Західному експертно-технічному центрі” з загальних питань охорони праці та пожежної безпеки, “Правил роботи на  висоті”, “Правил технічної експлуатації електроустановок споживачів”. “Правил безпечної експлуатації електроустановок споживачів” та мають IV групу з електробезпеки, “Правил безпеки систем газопостачання України”.

ТзОВ “РІЛЯ Україна” має Дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки, виданий Територіальним управлінням Держгірпромнагляду у Львівській області:

на роботи верхолазні, що виконуються на висоті 5м і вище від поверхні грунту,

монтаж, демонтаж, налагодження, ремонт, технічне обслуговування устатковання підвищеної небезпеки:

– газовикористовуюче обладнання, потужністю понад 100 кВт;

-газонебезпечні роботи.

Ми пропонуємо гарантійне (12 місяців) та післягарантійне сервісне обслуговування.

X