Силоси для зерна з конусним днищем

Силоси для зерна з конусним днищем розташовуються на металевих опорах і мають конусну воронку. Опори розташовані на бетонному фундаменті.

Сертифіковані на відповідність міжнародному стандарту ISO 9001:2008. Сертифіковані в Україні ДП “Укрметртестстандарт”.

Конструкція даху та циліндричної частини силосу з конусним днищем аналогічна конструкції силосу з плоским днищем. Використання в круглих силосах вивантажувального каналу у вигляді воронки дозволяє плавно і швидко опорожнити бункер. Силоси з конусним дном застосовуються для зберігання зернових культур, ріпаку, кукурудзи, бобових рослин та інших сипучих матеріалів у сухому чи вологому вигляді.

Опорна частина являє собою сталеву конструкцію з оцинкованих гофрованих листів, що несе навантаження від самого силосу і продукту, який в ньому зберігається. Конструкція опорної частини збирається на міцних болтах. Воронка виконується із сталевих листів, з’єднаних болтами.

Кут нахилу воронки 40°. Для вологих продуктів (шроту) застосовуються воронки з кутом нахилу 60°.

RIELA – пропонує об’єм зберігання силосів для зерна конусного типу від 42,5 т до 1251 т за вигідними цінами. Поєднання між собою багатьох окремих сталевих оцинкованих силосів дає практично необмежений об’єм для зберігання зерна.

Все обладнання для зберігання силосного типу перевірено статично. Вивантажувальна воронка з кутом нахилу 40° або 60°, знаходиться в середині комплексу. Для обслуговування транспортера і засувок передбачений доступ.

Використовується тільки сталь європейської якості. Відтепер, для виробництва гофрованих силосів, використовується більш міцніша, прогресивніша  сталь.
Оцинкування стальних профільованих панелей відбувається методом горячого прокату в кількості 600 г/м2 .

Таке рішення дозволяє значно зменшити вагу готового силоса, збільшити  його міцність та знизити вартість.

Обладнання торгівельної марки RIELA виконано відповідно до норм і директивами ЄС:

• Відповідає спеціальним вимогам для третьої зони вітрового навантаження 31,24 м/сек, 112,5 км/год (висота 1000 м над рівнем моря), відповідно новим нормам 1991-1-4:2008.

• Відповідає спеціальним вимогам для четвертої зони снігових навантажень, відповідно новим нормам PN-En 1991-1-3:2005 та становить 336 кг/м2

Зерносховища, що встановлюються на бетонну плоску або конічну основу, застосовуються для тривалого зберігання великої кількості зерна, насіння і гранульованих продуктів.

Ми можемо здійснювати поставку зерносховищ з усіма видами необхідних доповнень, таких як сходи доступу, двері для виконання перевірок, що розташовується на даху або на циліндрі, перила, опори, датчики температури і т.д.

Використання у виробництві передових технологій разом з досвідом працівників нашого технічного відділу дозволяють надавати нашим клієнтам інтегральні рішення для зберігання продукту (персоналізовані) в найкоротші терміни.

Більш ніж 40-річний досвід роботи в цій області промисловості дозволяє нам гарантувати клієнтам надійність в процесі підготовки продукту для його подальшого зберігання.

Силоси з конічною лійкою ідеальні для зберігання невеликих обсягів зерна. Вони забезпечують більш легке розвантаження і випускаються з різними діаметрами від 2,75 до 10,70 метрів.

Силоси з конічною лійкою не вимагають великих вкладень в будівництво фундаментів, і за індивідуальним замовленням випускаються з різними кутами нахилу конічної частини.

sylosy-s-konusom_tab
X