Силоси для зерна з конусним дном

Ми працюємо та готові виконати термінові замовлення  з виготовлення силосів (2-3 місяці). Для цього є все необхідне: якісна європейська сталь, новітні технології, наявність людських та матеріальних ресурсів, склади та налагоджена логістика.

Силоси з конусним дном

Силоси для зерна з конусним дном розташовуються на металевих опорах і мають конусну воронку. Опори розташовані на бетонному фундаменті.

Конструкція даху та циліндричної частини конусного силосу аналогічна конструкції силосу з плоским днищем. Використання в круглих силосах вивантажувального каналу у вигляді воронки дозволяє плавно і швидко випорожнити бункер. Силоси з конусним дном застосовуються для зберігання зернових культур, ріпаку, кукурудзи, бобових рослин та інших сипучих матеріалів у сухому чи вологому вигляді.

Опорна частина хоппера для зберігання зерна являє собою сталеву конструкцію з оцинкованих гофрованих листів, що несе навантаження від самого силосу і продукту, який в ньому зберігається. Конструкція опорної частини конусного силоса збирається на міцних болтах. Воронка виконується із сталевих листів, з’єднаних болтами.

Кут нахилу воронки 40°.

Для зберігання вологих продуктів (шроту) в силосах з конусним дном  застосовуються воронки з кутом нахилу 60°.

RIELA – пропонує об’єм зберігання силосів зернових конусного типу від 42,5 т до 1251 т за вигідними цінами. Поєднання між собою багатьох окремих сталевих оцинкованих силосів дає практично необмежений об’єм для зберігання зерна.

Все обладнання для зберігання силосного типу перевірено статично. Вивантажу Для обслуговування транспортера і засувок передбачений доступ.

Використовується тільки сталь європейської якості. Відтепер, для виробництва гофрованих силосів з конусним дном, використовується більш міцніша, прогресивніша  сталь.
Оцинкування стальних профільованих панелей відбувається методом гарячого прокату в кількості 600 г/м2 .

Таке рішення дозволяє значно зменшити вагу готового силоса, збільшити  його міцність та знизити вартість.

Цього року відбулись зміни в конусі силоса, він запроєктований  таким чином, що монтувати його стало значно легше без використання крану.

Обладнання торговельної марки RIELA виконано відповідно до норм і директивами ЄС:

 

Ми можемо здійснювати поставку зерносховищ з усіма видами необхідних доповнень, таких як сходи доступу, двері для виконання перевірок, що розташовується на даху або на циліндрі, перила, опори, датчики температури і т.д.

Використання у виробництві передових технологій разом з досвідом працівників нашого технічного відділу дозволяють надавати нашим клієнтам інтегральні рішення для зберігання продукту (персоналізовані) в найкоротші терміни.

Силоси з конусним дном ідеальні для зберігання невеликих обсягів зерна. Вони забезпечують більш легке розвантаження і випускаються з різними діаметрами від 2,75 до 10,70 метрів.

Силоси з конічною лійкою не вимагають великих вкладень в будівництво фундаментів, і за індивідуальним замовленням випускаються з різними кутами нахилу конічної частини.

sylosy-s-konusom_tab
X