Силоси для зберігання зерна

ТзОВ “РІЛЯ Україна” пропонує придбати силоси для зберігання зерна та надає всі види послуг: продаж, проектування, будівництво, монтаж, автоматизацію і підтримку працездатності всього обладнання від RIELA 24/7.

Наша компанія RIELA, використовує високоякісну сталь тільки європейських сталеварень, яка є вже оцинкована в заводських умовах. Оцинкування стальних профільованих панелей відбувається методом гарячого прокату Ми, перші в світовій практиці виготовлення силосів, дотримуючись рекомендацій провідних дослідницьких інститутів та їх лабораторій щодо міцності, витривалості, якості, в 2016 році застосували новий прогресивний метод використання іншої марки сталі і покриття оцинком. Відтепер, для виробництва гофрованих силосів, використовується більш міцніша, високолегована  сталь європейських виробників. Зроблені розрахунки і дослідження дозволили нам першими на практиці зробити конструктивні зміни і самого силоса.. Сталь, яку тепер ми використовуємо, має символ S550GD/Z600, де 550 це межа пластичності, виражена в МПа , ( сталь є витриваліша на 57%), Z 600 – це кількість грамів цинку на 1 м². Таке рішення дозволяє значно зменшити вагу готового силоса, збільшити  його міцність та знизити вартість.

Виконані у відповідності з нормами і директивами   ЄС : PN-EN 1993-4-1. Єврокод 3 і сертифіковані,  як такі, що відповідають вимогам ISO9001:2008;

Силоси розроблені для навантажень зерном пшениці вагою 9 кN/м3, (900 кг/м3),

Гарантуємо вам:

  • Тривале та якісне зберігання ваших зернових, бобових, олійних культур в силосах торгової марки Riela.
  • Надійний захист вашої продукції від гризунів, бактерій, впливу зовнішніх умов (вогкості, вітру, опадів).
  • Установку обладнання, підключення і повне його сервісне обслуговування на протязі всього робочого процесу.
X