Стрічкові транспортери

Стрічкові транспортери продуктивністю 50, 80, 120, 200, 300 т / год

Один з найбільш поширених видів транспортерів, який використовують практично скрізь, завдяки своїй універсальності і простоті обслуговування.

Стрічковий транспортер – незамінний помічник у виробництві, оскільки дозволяє забезпечити безперебійну роботу шляхом безперервної подачі різних ресурсів або вже готових виробів.

Стаціонарні стрічкові транспортери гарантують найбільш дбайливий спосіб транспортування зернових культур або подібних вантажів і мають незначний ступінь зносу при мінімальних витратах енергії.

Подальшими перевагами є низький рівень шуму, малі витрати з техобслуговування і компактна збірка.

Рекомендуються використовувати при виконанні тривалих робіт з однорідними сортами.

Переваги стрічкових транспортерів:

  • маслостійка стрічка;
  • пилозахищене виконання в закритому корпусі;
  • можливий варіант пересувного і похилого виконання;

Стрічковий транспортер являє собою пристрій безперервної дії, несучим і тяговим органом якого є гнучка “нескінченна” конвеєрна стрічка.

Прогумовані транспортерні стрічки з тяговим каркасом з тканинних прокладок.

Стрічкові транспортери комплектуються прямими і жолобчастими роликоопорами і можуть встановлюватися горизонтально або похило (до 18 °), в залежності від матеріалу, що транспортується і швидкості руху стрічки або мати комбіновану горизонтально-похилу трасу.

Можливе виготовлення стрічкових транспортерів з великим кутом нахилу із застосуванням спеціальних стрічок і додаткових пристроїв, залежно від вантажу, що транспортується.

Опорні металоконструкції і комплект електропускової апаратури поставляється за погодженням із замовником. За погодженням із замовником тип приводу може бути різного виконання (електродвигун, муфта, редуктор; мотор-редуктор; мотор-барабан).

X