Зерносушарка стаціонарна, тип GDT

Пропонуємо стаціонарні проточні зерносушарки тип GDT 240, 300, 400, 600, 800. Сертифікована в Україні. Має висновок експертизи щодо відповідності вимогам законодавства з питань охорони праці та промислової безпеки. Відповідає міжнародному стандарту ISO 9001:2008.

Процес сушіння проходить в автоматичному режимі: вологе зерно в зонах сушіння піддається впливу сухого гарячого повітря. Щоб захистити матеріал від утворення конденсату і зробити придатним для зберігання перед вивантаженням з зерносушарки його охолоджують і відразу вивантажують.

Переваги зерносушарки GDT:

 • Для сушіння всіх видів зерна: пшениці, кукурудзи, рису, ріпаку, гороху, олійних культур.
 • Для насіннєвого матеріалу, продовольчого зерна.
 • Низьке використання електричної і теплової енергії.
 • Повна автоматизація і контроль процесу сушіння.
 • Існує захист від загоряння (іскробезпека), спеціальний контроль полум’я пальників.
 • Плавне регулювання подачі зерна в зерносушарці, залежно від вологості матеріалу перед сушінням.
 • Система конусних каскад, яка забезпечує рівномірний розподіл гарячого повітря в зерносушарці.
 • Шахта сушарки пристосована до роботи в агресивному середовищі, тому що виготовлена зі спеціального сплаву алюмінію.
 • Модульна конструкція колони зерносушарки дає можливість нарощувати її висоту і таким чином збільшувати продуктивність.
 • Пропонується широка гама теплогенераторів для зерносушарки (дизпаливо, природний газ, пропан).
 • При необхідності, пропонуємо теплогенератор на твердому паливі (паливні пелети, брикети, гранули).
 • Пальник, з практично повним згоранням палива, і мінімальним утворенням канцерогенних речовин, що вигідно відрізняє наші зерносушарки від вітчизняних аналогів.

Середнє споживання дизельного палива на сушіння 1 тонни зерна на 1% вологості:

–    1,05 л, при роботі з теплообмінником;

–    1 л, при роботі без теплообмінника.

Середнє споживання газу на сушіння 1 т зерна на 1% вологості становить менше 1,3 м3

Максимальна температура сушильного повітря для: пшениці + 90°С, ріпаку + 75°С, кукурудзи + 120°С.

Дані продуктивності вірні за умов: температура зовнішнього середовища  + 15°С, вологість повітря 75 %, зерно чисте, біологічно зріле, безперебійна робота сушарні.

Фірма RIELA Karl-Heinz Knoop e.K. вже більше 40-ка років займається виробництвом обладнання для сушіння зернових культур, кукурудзи, ріпаку, соняшнику і споріднених продуктів, і на сьогоднішній день належить до провідних німецьких виробників потужних сушильних установок.

ДОВГОВІЧНІСТЬ. Зерносушарка виготовлена з антикорозійних матеріалів – оцинкованої сталі та алюмінію.

БЕЗПЕКА. Робота без збоїв. Автоматичний контроль режиму сушіння. Технологія зерносушарки автоматизована – визначаються і задаються оптимальні режими. Автоматика запобігає можливому загорянню зерна. Контролюється температура зерна і гарячого повітря. Температура задається з точністю до 1 градуса. Існує захист від загоряння (іскробезпека), спеціальний контроль полум’я пальників.

ЕКОНОМІЧНІСТЬ. Теплогенератор вбудований в шахту сушарки, що не допускає тепловтрат при передачі тепла по повітроводам.

РЕМОНТОПРИДАТНІСТЬ. Теплогенератор зібраний на болтових з’єднаннях, без використання зварювання. Через кілька років, під впливом високих температур, навіть жаростійкий метал прогорає. Але Вам буде досить замінити лише вигорілий лист, а не весь теплогенератор.

ЗНИЖЕННЯ ТРАВМОВАНОСТІ ЗЕРНА. Механізм розвантаження, облицьований зносостійкими полімерними матеріалами, не допускає травмування зерна при розвантаженні.

ВИСОКИЙ ККД ТЕПЛОГЕНЕРАТОРА – забезпечується за рахунок застосування пальникових пристроїв з, практично, повним згоранням палива, з мінімальним утворенням канцерогенних речовин, що вигідно відрізняє його від вітчизняних аналогів. За бажанням клієнта проводиться теплоізоляція шахти гарячого повітря і венткоробів – що значно підвищує ККД, знижує витрату палива.  ККД ЗЕРНОСУШАРКИ – до 72%.

gtr

Можливість виготовлення зерносушарок: утеплених, з рекуперацією (повернення частини матеріалів або енергії для повторного використання у тому ж технологічному процесі),  з системою аспірації (відсмоктування пилу):

riela-1-new
X