Ємкості для рідкого гною

Ємності для рідини з гофрованої листової сталі

emkosti-1

Для зберігання:

  •      гною
  •      дощової води
  •      для ставків
  •      для акваріумів
  •      як протипожежний захист для зберігання води в спринклерних системах.

Стінки ємностей виготовлені зі спеціальної конструктивної сталі S350 GD гарячої оцинковки, що гарантує захист від впливу зовнішніх атмосферних чинників.

Для забезпечення повної герметичності, внутрішня поверхня ємності облицьована оболонкою ЕРDM (каучук на основі сополімера етилену, пропилену та інших складових), виготовленої заводським способом, завтовшки 1,1 мм,  у формі мішка, з розмірами, які підігнані до розмірів ємності. Таке виконання гарантує стовідсоткову герметичність резервуара і запобігає контакт суспензії гною з корпусом.

Стінки резервуара можуть бути додатково покриті спеціальними синтетичним матеріалом SOLANO, що значно продовжує їх термін служби.

Дах ємності виготовлений з поліефірної тканини з покриттям ПВХ, натягнутої на сталеву конструкцію. Профільована поверхня даху забезпечує легкий дренаж дощової води.

Ємності торгової марки RIELA найчастіше використовуються в якості контейнера для зберігання натуральних добрив у вигляді гнойової суспензії – органічних відходів, що накопичуються при вирощуванні великої рогатої худоби і свиней. Біодобриво, яке зберігається в ємкостях та утворюється з рідкого гною в результаці ферментації, підвищує урожайність пшениці, жита, цукрових буряків, картоплі та інших культур на 35—40% порівняно з врожаями тих же культур, одержаних на полях, удобрених свіжим рідким гноєм.

При невеликих розмірах резервуарів, конструкція може бути встановлена на бетонних блоках, а при значних розмірах, застосовується несучий фундамент у вигляді плити.

Завдяки герметичному виконанню, при зберіганні та перекачуванні, абсолютно відсутній не приємний запах, що дуже важливо, якщо господарство знаходиться не далеко від населеного пункту.

Під мішок засипають пласт піску, щоб захистити внутрішню оболонку EPDM. У резервуарах для рідкого гною торгової марки RIELA, можна використовувати будь-які змішувачі.

Ми надаємо будівельний проект і необхідну технічну документацію. Всі емкості що випускаються, спроектовані і виготовлені відповідно до чинних стандартів і мають сертифікат РЄ.

tablycia
X