Монтаж та пусконалагоджувальні роботи

Монтуємо та проводимо пусконалагоджувальні роботи елеваторного обладнання

ТОВ “РІЛЯ Україна”, офіційний представник RIELA в Україні, виконує монтажні роботи всіх видів технологічного обладнання (силосів, зерносушарок, зернових норій, транспортного устаткування, зерноочисних машин) підприємств зі зберігання і перероблення зерна, а також електромонтажні роботи. Встановлює прилади контролю та автоматики, термометрії та контролю рівня зерна в силосах торгової марки RIELA.

Професіоналізм співробітників RIELA зекономить і примножить ваші гроші. Основою розробок є досвід і передові досягнення провідних світових та вітчизняних підприємств у галузі транспортування, підготовки та зберігання зерна.

RIELA підходить до поставлених завдань комплексно, піддаючи їх глибокому аналізу і вивченню. У досягненні мети, RIELA використовує структурну спеціалізацію груп і секторів наступних напрямків:

  • Технології зберігання і переробки зерна
  • Архітектура та будівництво
  • Металоконструкції будь-якої складності
  • Автоматизація технологічних процесів
  • Аналітика

Співробітники RIELA – кваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом роботи. Наші інженери щорічно проходять атестацію і підвищують рівень професійної майстерності, який підтверджений цілим рядом ефективних впроваджень у виробництво.

X