Комбікормове обладнання

До сучасних установок з приготування комбікормів висуваються високі вимоги щодо якості та технології.

Вони повинні бути практичні, надійні, універсальні з можливістю розширення та довговічні.

Наші комбікормові заводи в повній мірі відповідають даним вимогам.

Як виглядає комплекс для виготовлення комбікормів торгової марки RIELA?

Це ціла структура з механізованої завальної ями, зерноочисних машин і зерносушаркою, зі сховищем силосного типу для зберігання зернової сировини, що транспортують пристроями, рядами бункерів, для подрібненого зерна та шроту, а також для компонентів, які не потребують подрібнення, – аж до упаковки комбікорму в тару, вузла відвантаження на автотранспорт.

Комбікормові заводи. Продуктивність яких до 20 т / год. Але завдяки модульному принципу компонування є можливість збільшити вихід продукції (встановлення 2-х, 3-х змінного режиму роботи, робота у вихідні дні).

Весь процес роботи комбікормових заводів автоматизований – керувати установкою може один оператор за допомогою комп’ютера.

Торгова марка RIELA пропонує до комбікормових заводів два види силосів для зберігання сировини при приготуванні суміші – це тканинні силоси Тревіра QG та ємкості з посиленого скловолокном поліефіра GFK.Тканинні силоси зі сталевим каркасом застосовуються для всіх видів комбікормів-концентратів (при встановленні в приміщеннях) можуть бути обладнані кришкою і патрубком наповнення (якщо не проводиться відвантаження на цистерни). Отвір для вивантаження за вибором діаметром 520 мм або 360 мм Силосу Qg2-qg12 зі східчастими конусами для оптимальної вивантаження дуже дрібних і дрібно – мелених матеріалів.

Для підготовки сировини до змішування торгова марка RIELA пропонує дробарки, або молоткові млини для шроту, пшениці, кукурудзи, і бобових.

Зерноплющилки, які використовуються для підготовки сировини при виробництві комбікормів, являють собою крутящо-жорстку сталеву конструкцію з оцинкованим або антикорозійним покриттям. Складаються: з стійких до зношування валів з профільним шліфуванням, ручного валу швидкого перемикання розмірів прокатки, засувки, яка регулює надходження матеріалу, приладу для видалення сторонніх тіл (входить до складу типів плющилок RGO 40), магнітного сепаратора, амперметра, для оптимальної регуляції приймального навантаження , захисного вимикача, двигуна зі штепселем, настінного консоля (починаючи з типу RGQ 75 з опорами для вантажних гаків).

Використовуються для прокатки вівса, ячменю, кукурудзи, гороху, зернобобових. Горизонтальний змішувач для приготування комбікормів в серійному виконанні складається з редукторного двигуна, ланцюгової передачі, телескопічних опор, люка, для контролю, захисної решітки, вивантаження через дно 200 * 500 із засувкою. Верхній бункер змішувача обладнаний сучасними тензометричними вагами. Комп’ютеризація процесу управління допомагає швидко і якісно виготовити продукцію за будь-яким рецептом для різних замовників, як птахофабрики, свинокомплекси, а також фермерські господарства. Програмне забезпечення дозволяє дистанційне керування комп’ютером. Також можливе управління через модем. Послідовність подачі компонентів може вільно обиратися залежно від рецепту.

X