Гранулятори для комбікормів

Гранулятори з матрицею fi420, fi550 i fi750.

Ряд грануляторів серії e.GR охоплює 6 моделей з внутрішнім діаметром матриць 420 mm, 550 mm, а також 750 mm призначених для виробництва гранульованих комбікормів і пеллета з біомаси.

Гранулятори являються об’єктом наших найглибших модифікацій і проводяться на підставі зауважень експлуататорів нашого обладнання.

Завдяки ним повсякденна робота, догляд, а також заміна запчастин та експлуатаційних матеріалів проходить швидше, дешевше і комфортабельніше.

Ваші спостереження дозволили нам зробити більш оптимальними параметри “гарячих точок” конструкції, а також продуктивності і безпеки.

Стандартом є повний автоматичний контроль роботи, а також візуалізація стану окремих систем і датчиків.

Комп’ютерна програма звільняє обслуговуючий пресонала від постійного обтяжливого нагляду, забезпечує планову роботу і значною мірою зменшує ймовірність неполадок і кількості аварій гранулятора.

Підключення комп’ютера, як пульта управління до Інтернету робить можливим дистанційний контроль роботи обладнання незалежно від місцезнаходження оператора.

Всі гранулятори заводяться одним головним двигуном з потужністю від 75kW до 200kW за допомогою середнього валу.

Таке перевірене рішення зменшує витрати електроенергії на 30% – 40% в порівнянні з грануляторами з безпосереднім приводом.

З метою покращення якості комбікорму, пропонуємо стерилізатори SMN, повний опис яких знаходиться на сторінці яка стосується стабілізатора.

X